Vaterra Ford Bronco 1972 1/10 4WD RTR VTR03031I

Tlačiť
379,20 €
auto na diaľkové ovládanie
na sklade
Popis

Základné údaje: Vaterra Ford Bronco 1972 1/10 4WD RTR VTR03031I

Výrobca: Vaterra

Vaterra Ford Bronco 1972 1:10 4WD Ascender RTR

Maketovo spracovaný model skutočného terénneho auta Ford Bronco 1972 4x4 na podvozku Vaterra® Ascender™. 3 pozície zavesenia predných a 4 pozície zadných tlumičov. Vodeodolná elektronika.

Jednorýchlostná kovová prevodovka je navrhnutá tak, aby zvládala vysoký výstupný výkon pohonu a náročné prevádzkové podmienky. Kto hľadá flexibilitu pre rôzne druhy terénu, môže spraviť výmenu za voliteľnú dvojrýchlostnú prevodovku, ktorá sa predáva samostatne.

Pružné uloženie dosky na batérie nad prednou nápravou je navrhnuté tak, aby bola hmotnosť batérie na prednej náprave pre väčšiu trakciu pri lezení po skalách alebo strmých svahoch. Nárazníky modelu sú variabilne nastaviteľné pre rôzne rozmery karosérií, bočné lišty a nárazníky je možné presúvať na rôzne pozície.

Predná náprava má možnosť natočenia až o 45°, drážkované CV hriadele náhonu sú navrhnuté pre vysoké zaťaženie a zvládajú jazdu v členitom teréne.

Nafarbená lexanová karoséria je vytvorená podľa skutočného auta Ford Bronco, takže zachováva maketové detaily ako predná kapota s mriežkou chladiča, svetlá, okná , lišty atď...

Realistické hnacie ústrojenstvo a podvozok sú doplnené licencovanými kópiami pneumatík Interco 1.9 Super Swamper®. Ich dezén má vynikajúcu trakciu a poskytuje perfektnú priľnavosť pri takmer ľubovoľnom uhle.

Auto poháňa výkonný jednosmerný motor Dynamite Crawler 35T a vodeodolný regulátor Dynamite 60A, servo riadenia s momentom 9 kg s kovovým prevodom. Regulátor je možné nastaviť na režim Sport (jazda dopredu, neutrál, brzda a jazda dozadu), Race (jazda dopredu, neutrál a brzda) a Crawler (jazda dopredu, brzda v neutrále, jazda dozadu). Regulátor je možné nakonfigurovať na LiPo aj NiMH akumulátory. O riadenie sa stará RC súprava Spektrum DX2E DSMR s 3-kanálovým prijímačom SR310.

Mierka: 1/10
Dĺžka: 445 mm
Šírka: 229 mm
Rázvor: 278 mm
Svetlá výška podvozku: 37 mm
Hmotnosť: 1800 g
Náhon: 4WD

Potrebné dokúpiť: pohonný akumulátor, nabíjačku

 

 

 

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky