6458582_ferrari
6458582_ferrari_1

Ferrari "LaFerrari" TT-02 1/10 KIT

Tlačiť
119,99 €
stavebnica auta na diaľkové ovládanie
Popis

Základné údaje: Ferrari "LaFerrari" TT-02 1/10 KIT

Výrobca: Tamiya

Tamiya RC Ferrari "LaFerrari" TT-02 1/10 KIT   TAMIYA 300058582

Stavebnica auta na diaľkové ovládanie s pohonom elektromotorom. 

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Šasi Tamiya TT-02 sa vyznačuje nízkou svetlosťou, je to cestný podvozok. Pohon 4x4 je zabezpečený stredovým kardanom spájajúcim diferenciály prednej a zadnej nápravy. Výborná stabilita je zabezpečená umiestnením akumulátora v pozdĺžnej osi vedľa stredového kardanu. Motor je umiestnený pred zadnou nápravou, čo ešte viac zlepšuje jazdné vlastnosti.

Špecialitou tejto stavebnice je, že umožňuje postaviť cestné auto luxusnej triedy. Základná stavebnica poskytuje široký priestor pre množstvo tuningu. Regulátor ESC Tamiya TBLE-02S, ktorý je súčasťou stavebnice, umožňuje použiť tuningový striedavý motor. Výsledkom je model, vhodný pre začínajúceho, ale aj mierne pokročilého pretekára.   

Mierka: 1/10
Karoséria: Lexanová nenafarbená.
Typ šasi: TT-02, cestná okruhová verzia.
Typ pohonu: elektro, 4WD, pohon oboch náprav (4x4) cez stredový kardan.
Motor: Tamiya 540 Torque Tuned
Elektronický regulátor: Tamiya TBLE-02S umožňujúci riadenie striedavých aj jednosmerných elektromotorov. 

Potrebné dokúpiť: RC súpravu, servo riadenia, pohonný akumulátor, nabíjačku, batérie do vysielača, farby v spreji na lexan.

 

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky