Tamiya First Try On-Road TT-02 1/10 KIT

Tlačiť
89,99 €
stavebnica auta na diaľkové ovládanie
na sklade
Popis

Základné údaje: Tamiya First Try On-Road TT-02 1/10 KIT

Výrobca: Tamiya

RC TT-02-Chassis First Try On-Road KIT   TAMIYA 300057986

Stavebnica šasi auta na diaľkové ovládanie s pohonom elektromotorom. Špeciálna edícia umožňuje zostaviť si vlastný podvozok cestného auta a doplniť ho karosériou a vybavením podľa svojich predstáv.

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Šasi Tamiya TT-02 sa vyznačuje nízkou svetlosťou, je to cestný podvozok. Pohon 4x4 je zabezpečený stredovým kardanom spájajúcim diferenciály prednej a zadnej nápravy. Výborná stabilita je zabezpečená umiestnením akumulátora v pozdĺžnej osi vedľa stredového kardanu. Motor je umiestnený pred zadnou nápravou, čo ešte viac zlepšuje jazdné vlastnosti.


Mierka: 1/10
Karoséria: nie je v balení
Typ šasi: TT-02
Typ pohonu: elektro, 4WD, pohon oboch náprav (4x4) cez stredový kardan.
Motor: Type 540
Elektronický regulátor: Tamiya TBLE-02S umožňujúci riadenie striedavých aj jednosmerných elektromotorov. 

Potrebné dokúpiť: RC súpravu, servo riadenia, pohonný akumulátor, nabíjačku, batérie do vysielača, karosériu, farby v spreji na lexan.

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky