T-34/85 profi-metall 1/16 RTR IR verzia

Tlačiť
468,00 €
tank na diaľkové ovládanie
na sklade
Popis

Základné údaje: T-34/85 profi-metall 1/16 RTR IR verzia

Výrobca: Torro

T34/85 RC Panzer 2.4 GHz 1/16 Profi-Metall IR  Torro 1112400402
 
RC model tanku T34/85 s elektrickým pohonom verne simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňují jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Diaľkovo je riadené aj otáčanie veže a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). Simuláciu dopĺňa zvukový modul imitujúca zvuk motora, streľbu z guľometa a kanóna a generátor dymu. Model má novú konštrukciu uloženia veže umožňujúcu 360 st. otáčanie. Doba jazdenia s plne nabitým akumulátorom 1700 mAh je až do 25 minút, samozrejme v závislosti od spôsobu jazdy. Model je vybavený IR bojovým modulom, pri jazde viacerých takto vybavených modelov je možné simulovať rôzne bitky (nestrieľa guličky).

Na ovládanie modelu slúži vysielač 2,4 GHz nevyžadujúci kryštály.
 

Model má zabudovaný kovový tuning - kovovú vaňu, kovové diely prevodovky, kovové diely na podvozku, kovové pásy, kovovú vežu s hliníkovou hlavňou. Detaily sú z fotoleptaných kovových dielov. Vyžaduje zvýšenú údržbu a starostlivosť.

Na prepravu a skladovanie slúži drevený box.

Model je určený na jazdu v miestnosti a vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model nie je hračka, vyžaduje údržbu a je určený pre modelárov starších 14 rokov.

mierka: 1/16
dĺžka: 500 mm
šírka: 185 mm
výška: 170 mm
hmotnosť: cca 4,3 kg
RC: 2,4 GHzBalenie obsahuje: 
- hotový model
- vysielač 
- pohonný akumulátor 7,2 V 1700 mAh
- sieťovú nabíjačku 7,2V-400mA
- fľaštičku dymovej tekutiny

Potrebné dokúpiť: 8 x AA batérie do vysielača
 

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky