Pz.Kpfw. IV Ausf. F1 1/16 RTR BB AMEWI QC

Tlačiť
145,20 €
model na diaľkové ovládanie
na sklade
Popis

Základné údaje: Pz.Kpfw. IV Ausf. F1 1/16 RTR BB AMEWI QC

Výrobca: Amewi

Kat.č.23021

RC battle tank "Panzer Kampfwagen IV"    AMEWI 23021
 
RC model tanku s elektrickým pohonom verne simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňují jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Diaľkovo je riadené aj otáčanie veže a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). Simuláciu dopĺňa zvukový modul imitujúca zvuk motora a generátor dymu. Dlhá doba jazdenia je zabezpečená výkonným akumulátorom Ni-MH.

RC súprava pracujúca v pásme 2,4 GHz umožňujúca jazdiť viacerým modelom bez obmedzenia s hľadaním voľného kanálu.
Tento RC model tanku Pz.Kpfw. IV s elektrickým pohonom simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Model je celoplastový, zostavený a nafarbený, drobné detaily sú dodané v krabičke, modelár si ich dopĺňa na povrch modelu sám. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňují jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Prevodovky sú vybavené motormi veľkosti 380. Otáčanie veže je v rozsahu 320 stupňov, námer kanóna (spúšťanie a zdvíhanie) je ovládaný cyklicky podržaním ľavej páky vysielača. Model je vybavený zvukovým modulom imitujúcim zvuk motora, zvuky streľba z guľometu a kanóna. Inštalovaný je aj generátor dymu. Priložený je hárok nálepiek.
 
Vysvetlenie skratiek:
Model vo verzii BB je vybavený mechanizmom streľby 6mm (airsoftových) guliek, ktorý je z bezpečnostných dôvodov zablokovaný.
Model vo verzii IR je vybavený zábleskovou jednotkou v hlavni kanóna, záklzovým mechanizmom a má možnosť pripojenia súbojového IR modulu (predáva sa ako samostatné príslušenstvo) 
RTR - model pripravený na jazdu, v sade je model a vysielač (niekedy aj akumulátor a sieťový adaptér).
BS - model obsahuje Battle System - infračervený "kanón" a snímač zásahov. Slúži pre simulovanie tankových súbojov. Silný zdroj IR žiarenia (napríklad slnko), môže rušiť funkciu IR súbojového modulu.
PRO - model obsahuju rôzne kombinácie tuningových dielov, napríklad kovové pásy, kovovú vaňu podvozku, alebo lepšie prevodovky, či elektroniku.

mierka: 1/16
dĺžka: 403 mm s kanónom
šírka: 230 mm
výška: 175 mm
hmotnosť s príslušenstvom: cca 3 kg
doba jazdenia: do 60 min.
doba nabíjania akumulátora: cca 6 hod.

Na ovládanie modelu slúži vysielač 2,4 GHz. Bezpečný dosah RC súpravy je cca 50 m.

Balenie obsahuje: 
- hotový model
- vysielač 2,4 GHz
- pohonný akumulátor 7,2 V 
- sieťovú nabíjačku 
- fľaštičku dymovej tekutiny

Doba jazdenia s plne nabitým akumulátorom je obvykle 30 - 40 minút v závislosti od spôsobu jazdy. Doba nabíjania akumulátora: cca 7 hod.

Potrebné dokúpiť: AA batérie do vysielača.

 

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky