1-16-rc-m26-pershing-bb-henglong
1-16-rc-m26-pershing-bb-henglong-2
1-16-rc-m26-pershing-bb-henglong-3
1-16-rc-m26-pershing-bb-henglong-4
1-16-rc-m26-pershing-bb-henglong-6
1-16-rc-m26-pershing-bb-henglong-7
1-16-rc-m26-pershing-bb-henglong-8

M26 Pershing 1/16 RTR BB

Tlačiť
134,40 €
model tanku na diaľkové ovládanie
ihneď
Popis

Torro M26 Pershing Snow Leopard 1/16 RTR BB

Výrobca: Torro/HengLong

Mierka: 1:16

Kat.č. 1111532570

 

Pôvodná cena: 139,00 EUR

Nejazdený mierne poškodený -hlaveň kulometu potrebné opraviť.Elektronika 4 generácia.Ostatné prvky v 100 percentnom stave.Na model sú aplikované obtisky podľa návodu výrobcu.

 
RC model tanku s elektrickým pohonom simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňují jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Diaľkovo je riadené aj otáčanie veže a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). Simuláciu dopĺňajú svietiace LED svetlá, streľba z kanóna aj guľometu, zvukový modul imitujúca zvuky motora a výstrelov, generátor dymu. Dlhá doba jazdenia je zabezpečená akumulátorom Ni-MH s kapacitou 2000 mAh.

Vysvetlenie skratiek:

Model vo verzii BB je vybavený mechanizmom streľby 6mm (airsoftových) guliek, ktorý je z bezpečnostných dôvodov zablokovaný.
Model vo verzii IR je vybavený zábleskovou jednotkou v hlavni kanóna, záklzovým mechanizmom a má možnosť pripojenia súbojového IR modulu (predáva sa ako samostatné príslušenstvo) kat. číslo 5038188,43
RTR - model pripravený na jazdu, v sade je model a vysielač (niekedy aj akumulátor a sieťový adaptér).
BS - model obsahuje Battle System - infračervený "kanón" a snímač zásahov. Slúži pre simulovanie tankových súbojov. Silný zdroj IR žiarenia (napríklad slnko), môže rušiť funkciu IR súbojového modulu.
PRO - model obsahuju rôzne kombinácie tuningových dielov, napríklad kovové pásy, kovovú vaňu podvozku, alebo lepšie prevodovky, či elektroniku. 

mierka: 1/16
dĺžka: 520 mm
šírka: 230 mm
výška: 190 mm
motor: 8500 ot/min - nové výkonnejšie motory
hmotnosť: cca 3,5kg s príslušenstvom
Na ovládanie modelu slúži vysielač 2,4 GHz - 5 kanál, bezpečný dosah RC súpravy je cca 50 m.
prevodovky s kovovými ozubenými kolesami
Balenie obsahuje: 
- hotový model
- vysielač  
- pohonný akumulátor typu Li-on 1200 mAh
- sieťovú nabíjačku 7,2V-400mA
- fľaštičku dymovej tekutiny
- drobné povrchové detaily a nálepky

Doba jazdenia s plne nabitým akumulátorom je obvykle 30 - 40 minút v závislosti od spôsobu jazdy. Doba nabíjania akumulátora: cca 5 h.

Potrebné dokúpiť: AA batérie do vysielača.

POZOR! Tento RC tank nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočný tank. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Ak používate model vo verzii BB (strieľa 6 mm airsoftové guľky), vždy dodržiavajte základné pravidlá bezpečnosti. Nikdy nenechajte model bez dozoru dospelej osoby v prítomnosti detí mladších ako 14 rokov. Ak odblokujete mechanizmus streľby, vždy používajte ochranné okuliare, rovnako aj prípadní diváci. Vystrelená guľka sa môže odraziť a poškodiť zrak! Nikdy nemierte a nestrieľajte do ľudí ani zvierat! Pred výstrelom skontrolujte cieľovú oblasť. Nikdy sa nepozerajte (ani divák) do hlavne tanku s odblokovaným mechanizmom streľby, ani keď si myslíte, že zásobník je prázdny. Zodpovednosť za spôsobené škody a zranenia nesie užívateľ modelu, nie výrobca, ani predajca! Model je určený na jazdu v miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu a je určený pre modelárov starších ako 14 rokov.

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky