34266
34267
34268
34269
34270
34271

IS-2 1944 kamuflovaný 1/16 RTR PRO-Novinka IR Torro

Tlačiť
589,00 €
Tank na diaľkové ovládanie
7 dní
Popis

IS-2 rok 1944 Torro Pro Edition IR

Výrobca: Torro

Mierka: 1:16

Kat.č 1113928003

Doporučené pre deti od 14 rokov.

Model tanku predstavuje ťažký sovietsky tank z obdobia II.svetovej vojny,na diaľkové ovládanie - RC, kompletná sada s príslušenstvom, s elektrickým pohonom, verne simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Diaľkovo je riadené aj otáčanie veže a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). Model má zabudovaný infračervený kanón, pri jazde viacerých takto vybavených modelov je možné simulovať rôzne tankové bitky. Simuláciu dopĺňa zvukový modul imitujúci zvuk motora a generátor dymu. Dlhá doba jazdenia je zabezpečená akumulátorom Ni-MH s vysokou kapacitou.
 
Verzia modelu obsahuje veľa kovových častí. Vaňa, prevodovky, hlaveň, detaily.... sú vyrobené zo zinkovej zliatiny, hliníka a mosadze. Model je zostavený a nafarbený, drobné detaily sú dodané v krabičke.Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Prevodovky sú vybavené motormi veľkosti 380. Otáčanie veže je v rozsahu 360 stupňov, námer kanóna (spúšťanie a zdvíhanie) je ovládaný cyklicky podržaním ľavej páky vysielača. Model je vybavený zvukovým modulom imitujúcim zvuk motora, zvukom streľby z guľometu a kanóna. Inštalovaný je aj generátor dymu. Priložený je aj aršík nálepiek. RC súprava pracujúca v pásme 2,4 GHz umožňuje jazdiť viacerým modelom bez obmedzenia s hľadaním voľného kanálu. Doba jazdenia s plne nabitým akumulátorom mAh je až do 30 minút, v závislosti od spôsobu jazdy. Model má zabudovaný kovový tuning - kovovú vaňu, kovové diely prevodovky, kovové diely na podvozku, kovové pásy a diely veže. Vyžaduje zvýšenú údržbu a starostlivosť. Dodávaný je v štýlovej drevenej bedničke.

Balenie obsahuje:
- hotový model
- vysielač 2,4GHz
- pohonný akumulátor NiMH
- sieťovú nabíjačku 7,2V-400mA
- fľaštičku dymovej tekutiny
- drobné povrchové detaily a nálepky

Doba jazdenia s plne nabitým akumulátorom je cca 30 minút v závislosti od spôsobu jazdy.

Potrebné dokúpiť: AA batérie do vysielača.

Pozor!Obsahuje drobné časti držte mimo dosahu detí do 3 rokov!Nebezpečie vdýchnutia a udusenia!

POZOR! Tento RC tank nie je hračka, ale je to  prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočný tank. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Nikdy nenechajte model bez dozoru dospelej osoby v prítomnosti detí mladších ako 14 rokov. Nikdy nemierte a nestrieľajte do ľudí ani zvierat! Zodpovednosť za spôsobené škody a zranenia nesie užívateľ modelu, nie výrobca, ani predajca! Model je určený na jazdu v miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v mlákach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu a je určený pre modelárov starších ako 14 rokov.

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky