8532
1-16-rc-sturmtiger-bb-hobby-wuestentarn
1-16-rc-sturmtiger-bb-hobby-wuestentarn-3
1-16-rc-sturmtiger-bb-hobby-wuestentarn-4
1-16-rc-sturmtiger-bb-hobby-wuestentarn-5
8533
1-16-rc-sturmtiger-bb-hobby-wuestentarn-6

Torro RC tank Sturmtiger pieskový 1/16 RTR BB PRO

Tlačiť
229,90 €
tank na diaľkové ovládanie
3-7 dní
Popis

RC Tank STURMTIGER RTR BB PRO

Výrobca: Torro

Mierka: 1:16

Kat.č 111170334

Farba: Piesková

Model tanku na diaľkové ovládanie (RC model), kompletná sada s príslušenstvom.
 
Model zobrazuje nemecký ťažký samohybný raketomet na podvozku tanku Tiger z čias 2. svetovej vojny.
 
Tento RC model tanku Sturmtiger s elektrickým pohonom simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Model je celoplastový, zostavený a nafarbený, drobné detaily sú dodané v krabičke, modelár si ich dopĺňa na povrch modelu sám. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňují jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Prevodovky sú vybavené motormi veľkosti 380. Námer kanóna (spúšťanie a zdvíhanie) je ovládaný cyklicky podržaním ľavej páky vysielača. Model je vybavený zvukovým modulom imitujúcim zvuk motora, zvuky streľba z guľometu a kanóna. Inštalovaný je aj generátor dymu. Priložený je hárok nálepiek. Model má zabudovaný kovový tuning - kovové diely na podvozku a kovovú vaňu korby (celá spodná časť). Prevodovky sú kovové, pásy sú plastové.
 
Vysvetlenie skratiek:
Model vo verzii BB je vybavený mechanizmom streľby 6mm (airsoftových) guliek, ktorý je z bezpečnostných dôvodov zablokovaný.
Model vo verzii IR je vybavený zábleskovou jednotkou v hlavni kanóna, záklzovým mechanizmom a má možnosť pripojenia súbojového IR modulu (predáva sa ako samostatné príslušenstvo) 
RTR - model pripravený na jazdu, v sade je model a vysielač (niekedy aj akumulátor a sieťový adaptér).
BS - model obsahuje Battle System - infračervený "kanón" a snímač zásahov. Slúži pre simulovanie tankových súbojov. Silný zdroj IR žiarenia (napríklad slnko), môže rušiť funkciu IR súbojového modulu.

PRO - model obsahuje rôzne kombinácie tuningových dielov, napríklad kovové pásy, kovovú vaňu podvozku, alebo lepšie prevodovky, či elektroniku. 

dĺžka: 390 mm
šírka: 230 mm
výška: 190 mm
hmotnosť: cca 5 kg
Na ovládanie modelu slúži vysielač 2,4 GHz, dosah RC súpravy je cca 30 m.

Balenie obsahuje:
- hotový model
- vysielač 
- pohonný akumulátor 2000mAh/7,2V
- sieťovú nabíjačku 7,2V-400mA
- fľaštičku dymovej tekutiny
- drobné povrchové detaily a nálepky

Doba jazdenia s plne nabitým akumulátorom je obvykle 30 - 40 minút v závislosti od spôsobu jazdy.

POZOR! Tento RC tank nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočný tank. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Ak používate model vo verzii BB (strieľa 6 mm airsoftové guľky), vždy dodržiavajte základné pravidlá bezpečnosti. Nikdy nenechajte model bez dozoru dospelej osoby v prítomnosti detí mladších ako 14 rokov. Ak odblokujete mechanizmus streľby, vždy používajte ochranné okuliare, rovnako aj prípadní diváci. Vystrelená guľka sa môže odraziť a poškodiť zrak! Nikdy nemierte a nestrieľajte do ľudí ani zvierat! Pred výstrelom skontrolujte cieľovú oblasť. Nikdy sa nepozerajte (ani divák) do hlavne tanku s odblokovaným mechanizmom streľby, ani keď si myslíte, že zásobník je prázdny. Zodpovednosť za spôsobené škody a zranenia nesie užívateľ modelu, nie výrobca, ani predajca! Model je určený na jazdu v miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu a je určený pre modelárov starších ako 14 rokov.

 

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky