Nie je nastavený žiaden obrázok
Nie je nastavený žiaden obrázok
Nie je nastavený žiaden obrázok
Nie je nastavený žiaden obrázok

RC tank T-72 zelený 1/16 RTR IR+BB Novinka

Tlačiť
188,90 €
model tanku na diaľkové ovládanie
objednávka dostupný
Popis

T-72 RC tank 

Výrobca: Torro/Henglong

Kat.č 1116039391

Prevedenie: RTR -kompletná výbava ,pripravený na jazdu

mierka: 1/16
dĺžka: 690 mm
šírka: 240 mm
výška: 190 mm

hmotnosť 4,5 kg

Balenie obsahuje:
- hotový model
- sadu doplnkových maketových dielov (umiestňujú sa na povrch modelu) 
- IR battle modul
- vysielač 2,4 GHz
- pohonný akumulátor Li-Ion 7,4 V 1800 mAh
- sieťovú nabíjačku 
- fľaštičku dymovej tekutiny

Model tanku na diaľkové ovládanie.Tank t-72 patrí k najúspešnejším a najlepším tankom sovietskej a ruskej produkcie.Tento tank slúži aj v ozbrojených silách armády SR ale aj v mnohých iných armádach vo svete.

Model je vybavený elektrickým pohonom,výkonnejšiemi elektromotormi, funkčným BB kanónom, IR bojovým modulom, zvukovým a dymovým modulom. RC sada 2,4GHz s akumulátorom a nabíjačkou.

RC model T-72 MBT s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií ako skutočný tank. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad. Nechýba rýdzo tanková "vychytávka" - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže (v uhle 320º) a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). Zvukový modul (s nastaviteľnou hlasitosťou) imituje zvuk motora, streľbu z guľometu a kanóna. Výstrel z kanóna môže byť sprevádzaný simuláciou spätného rázu "cuknutím" modelu dozadu. Realitu "prejavu modelu" ďalej zvyšuje generátor dymu, ktorý dopĺňa aj čuchový vnem.

Špecialitou modelu je, že je vybavený aj BB mechanizmom streľby aj IR súbojovým modulom.

Na ovládanie modelu slúži vysielač s dvoma krížovými ovládačmi (ľavý ovláda otáčanie veže, námer kanónu a streľbu; pravý ovláda pohyb tanku dopredu, dozadu a do strán). Tlačidlá na vysielači slúžia na spúšťanie simulácie štartovania motora, imitácie zvuku guľometnej streľby, zvuku streľby z kanóna, zapínanie generátora dymu a nastavovanie hlasitosti zvukových efektov modelu. RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 2,4GHz, čo dovoľuje súčasný pohyb viacerých tankov naraz.

Vysielač je napájaný šiestimi tužkovými (AA) batériami alebo akumulátormi (nie sú súčasťou), model je napájaný akumulátorom typu Li-Ion 1800mAh/7,4V dodávaným s modelom spolu so sieťovou nabíjačkou.

POZOR! Tento RC tank nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočný tank. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Ak používate model vo verzii BB (strieľa 6 mm guľky), vždy dodržiavajte základné pravidlá bezpečnosti. Nikdy nenechajte model bez dozoru dospelej osoby v prítomnosti detí mladších ako 14 rokov. Ak odblokujete mechanizmus streľby, vždy používajte ochranné okuliare, rovnako aj prípadní diváci. Vystrelená guľka sa môže odraziť a poškodiť zrak! Nikdy nemierte a nestrieľajte do ľudí ani zvierat! Pred výstrelom skontrolujte cieľovú oblasť. Nikdy sa nepozerajte (ani divák) do hlavne tanku s odblokovaným mechanizmom streľby, ani keď si myslíte, že zásobník je prázdny. Zodpovednosť za spôsobené škody a zranenia nesie užívateľ modelu, nie výrobca, ani predajca! Model je určený na jazdu v miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu a je určený pre modelárov starších ako 14 rokov.

Pozor!Obsahuje drobné časti,držte mimo dosahu detí do 3 rokov.Nebezpečie udusenia.

 

 

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky