RC tank 1:24 LEOPARD A5 komplet

Tlačiť
70,50 €
RC tank
na sklade
Popis

RC tank 1:24 LEOPARD A5 komplet - rádiom riadený model tanku
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Polomaketa moderného nemeckého ťažkého tanku s elektrickým pohonom a funkčným air-soft kanónom
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dĺžka modelu včetne kanónu 400mm
Šírka (mm) 158mm
Výška (mm) 125mm

------------------------------------------------------
RC model z elektropohonom verne prevádza väčšinu funkciíí skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad, zatáčanie vľavo   a vpravo úpri jazde dopredu a dozadu. Nechýba ani otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Dialkovo  je ovládané aj otáčanie veže .
Model aj striela .Jeho kanón nie je imatácia ,ale je to vzduchové delo z motorickým pohonom /air-soft/a automatickým nabíjaním strieľajúce 6mm plastové guličky.Strelivo je uložené v zásobníku vo veži a vďaka systému udeľujúcemu projektilom dodatočnú rotáciu ,čo pomáha obmedzovať vplyv gravitácie na dráhu strely je dostrel až 25m.Pre nácvik streľby je k modelu dodávaný papierový terč zo stojanom.
Vysielač dodávaný z modelom neumožňuje len  priame ovládanie modelu ovládání  "v reálnom čase", ale má v pamäti uložených šesľ demonštračných programov dovolujúcích automatickú činnosť tanku. Navyše môžete naprogramovat svoju vlastnú "zostavu" a usporiadať z priateľmi súťaž alebo slalomovú dráhu podľa nastaveného programu. Vlastné ovládanie  je prevádzané šiestimi velkými tlačítkami (pohyb tanku vpred a do strán, pohyb vzad a do strán). Ďalšie 3 malé tlačítka na vysielači slúžia pre spúšťanie demo programov alebo programovanie Vašej vlastnej zostavy, dve tlačítka ovládajú otáčanie veže vpravo alebo vlavo, jedno tlačítko ovládá námer kanónu. Stiskom tlačítka na zadnej strane vysielača sa zaraďuje vyššia rýchlosť,  súčasným stiskom tlačítok na prednej a zadnej strane vysielača  sa odpaluje kanón.
RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 27 MHz, vysielač i prijímač v tanku je  vybavený trojpolohovým prepínačom, umožňujúcim  prepínať tri prevádzkové  kanály, čo dovoluje súčasné použitie viacerých tankov naraz.
Vysielač je napájaný doštičkovou 9 V batériou (nie je súčasťou), model je napájaný  z osemčlánkovej sady 9,6 V NiCd 1000 mAh (tužkové články) dodávané z modelom spolu ze sieťovým nabíjačom.
Model je určený k jazde v miestnosti, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v mlákach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciach a iných miestach (napr. parkovisko) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj  vysoké  koberce.
Stavebnica obsahuje: takmer  hotový model pripravený k jazde, maketové doplnky, aršík samolepiek, vysielač, pohonný akumulátor 9,6 V, 1 balenie BB guličiek, sieťový nabíjač, papierový terč zo stojančekom.
Pozor! Zvláštne upozornenie!
Zaobchádzanie  z  air-soft zbraňou vyžaduje zvláštnu opatrnosť a prísne dodržiavanie všetkých  zásad pre ich používánie.

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky