M1A2 ABRAMS 27MHz RC tank 1:16

Tlačiť
112,00 €
model tanku na diaľkové ovládanie
na sklade
Popis

M1A2 ABRAMS RC Tank 27MHz 1:16

Značka: Hobby Engine

RC set amerického tanku v mierke 1:16 s RC súpravou 27MHz. 100% zostavený, plne funkčný s air-soft kanónom, včetne pohonného akumulátoru a nabíjaču.

RC model ABRAMS M1A2 27MHz s elektrickým pohonom verne prevádza väčšinu funkcií ako skutočný tank.Je vybavený realistickým podvozkom s pásmi z pružného plastu,hnacími,nezávisle zavesenými  a odpruženými pojazdovými a napínacími kolesami,ktoré umožňujú jazdu dopredu a dozadu,zatáčanie doprava a doľava počas jazdy dopredu a dozadu.Nechýba ani tankvá vychytávka obracanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov.Realistický prejav tanku dokresľuje aj zvuková simulácia streľby,chodu motoru,gulometnej paľby aj strelby s kanónu.Nechýbajú ani funkčné svetlá.Diaľkovo je riadené aj otáčanie veže a námer dela spúšťanie a zdvíhanie hlavne dela ale tank naozaj aj strieľa.Jeho kanón nie je imitácia .ale je to vzduchové delo strieľajúce plastové airsoftové guličky.Zásobník sa nachádza vo veži pod odsúvacou krytkou pri koreni delovej hlavne.Výstrel 120mm dela je sprevádzaný poriadnym spätným rázom ktorý tankom šklbne dozadu.Vysielač 27MHz dodávaný s modelom má dva pákové ovládače ovládajúce pojazd modelu podobne ako rajčiaky v skutočnom tanku:súčasným vychýlením dopredu ide tank priamo vpred ,súčasným vychýlením dozadu tank cúva.Ak napr.ľavú páku vychýlite dopredu a pravú nechate v neutrály tank zatáča doprava a opačne.Tank sa vďaka protibežnému pohybu pásov otáča na mieste .Ďaľšie funkcie sú ovládané tlačidlami na hornej strane vysielača a tak môžete bojovú činnosť prevádzať aj počas jazdy.Palcami riadite rajčiaky,ukozovákmi ovládate vežu a kanón.Dve tlačítka ovládajú otáčanie veže vpravo alebo vľavo v uhle max. 720 stupňov.dve  ďaľšie ovládajú námer kanónu (pohyb hlavne je sprevádzaný zvukom gulometnej paľby)a piatym sa odpaluje kanón.VYsielač je napájaný 6 timi tužkovými baterkami alebo akumulátormi,model je napájaný z 6 článkovej sady 7,2V NiMh  800mAh dodáva sa spolu s modelom a sieťovým nabíjačom 200mA.RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 27 MHz ,prevádzková frekvencia je pevne daná a vďaka tomu že tanky sú dodávané s RC súpravami naladenými na rôzne frekvencie môáe byť v prevádzke niekoľko tankov naraz.Bezpečný dosah RC súpravy je cca 30 metrov.Vysielač je napájaný doštičkovou 9 V batériou ktorá je súčasťou modelu a so sieťovým nabíjačom 200 mA.

model je určený k jazde v miestnosti alebo vonku na suchom pevnom povrchu v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode v mlákach,blate a piesku,vo vysokej tráve a na verejných komunikáciach s automobilovou prevádzkou.Nevhodným povrchom sú aj vysoké chlpaté koberce.Stavebnica obsahuje takmer hotový model pripravený na jazdu,vysielač,pohonný akumulátor 7,2V  a 4 ks plastových projektilov,nabíjač,papierový terč a návod.

Pozor! Zvláštní upozornenie
Zachádzanie s air-soft zbraňou vyžaduje zvláštnu opatrnosť a prísne dodržiavanie všetkých zásad pre ich používánie.

  • Model nesmie býť samostatne používaný osobami mladšími 15 rokov bez dozoru dospelej osoby.
  • VŠEtky osoby přítomné strelbe musia maťstále nasadené ochranné okuliare pre air-soft strelca.
  • Je zakázané mieriť a strielať na osoby alebo zvieratá.
  • Nikdy se nedívajte do ústia hlavne - delo môže v dôsledku náhodného rušenia vonkajším signálom samovolne vystreliť
  • Všetkú manipuláciu s modelom prevádzajte s nasadenou ochrannou krytkou hlavne.
  • Rozmery modelu: Dĺžka modelu vrátane hlavne: 635mm - Šírka modelu: 230mm - Výška modelu: 220mm

Všechny tanky firmy Hobby Engine používají pro vystřelování projektilů mechanický pružinový mechanismus s napínací silou menší než 150 N. Nejsou tedy střelnou zbraní ve smyslu Zákona o střelných zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a nevztahují se na ně omezení daná tímto zákonem a souvisejícími předpisy.

 

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky