SSK v2 4WD Monster truck/R

Tlačiť
199,00 €
RC monster truck
vypredaný
Popis

SSK v2 4WD Monster truck/RTR

Značka: Thunder Tiger

RC monster truck 1:10 4WD s motorom PRO-18BX (3.0ccm) s ťahovým štartérom a dvojstupňovou prevodovkou.RTR komplet s dvojkanálovou RC súpravou.

Monster Truck SSK V2 patrí k modelom ,ktoré sú určené prevažne pre zábavu a rekreačné jazdenie.Tomu zodpovedá veľmi jednoduchá konštrukcia umožňujúca nenáročnú prevádzku a údržbu.Nadštandardom v tejto kategorii je  motor o obsahu 3ccm a dvojstupňová prevodovka.

Základom podvozku je šasi z modro eloxovaného duralu.Z rovnakého materiálu je aj horná výztuha zaisťujúca dostatočnú tuhosť.Výkon od motoru je prenášaný cez odstredivú spojku s dvojstupňovou prevodovkou na všetky štyri kolesá.Poloosy sú ocelové a podvozok je kompletne osadený guličkovými ložiskami .Kolesá sú nezávisle zavesené na lichobežníkových ramenách s pevného plastu plneného skelným vláknom.O odpruženie sa stará štvorica olejových tlmičov s vinutými pružinami.Rozmerný RC box poskytuje dosttaok miesta pre uloženie prijímaču aj akumulátorov.Karoséria je nalakovaná vrátane polepov. 

Súčasťou RTR setu je komplet zostavený model s namontovaným motorom  PRO-18BX a dvojkanálová volantová RC súprava s AM moduláciou a pracujúca v pásme 40Mhz.

  • 100% zostavený model
  • Výkonný motor PRO-18BX s ťahovým štartérom
  • Dvojkanálová volantová RC súprava Jaguar AM 40Mhz
  • Komplet osadenie guličkovými ložiskami
  • Olejové tlmiče
  • Nalakovaná karoséria vrátane polepov

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky