Scout Rock Crawler RTR s 2,4GHz RC

Tlačiť
205,00 €
Auto na diaľkové ovládanie
na sklade
Popis

Základné údaje: Scout Rock Crawler RTR s 2,4GHz RC súpravou HPIMV12501

Výrobca: Maverick

Scout Rock Crawler RTR

 

Maverick Scout Rock Crawler je určený záujemcom o kategóriu RC Truck trial a prípadne začínajícím trialovým jazdcom. Poslúži aj pre pohodové rekreačné jazdenie v náročnom teréne plnom zdanlivo neprekonateľných prekážok.
 
Skelet a základ podvozka tvoria dve hliníkové bočnice, na ktoré sú pomocou skrutných tyčí a nastaviteľných olejových tlmičov pripevnené nápravy. Výkon motora je prenášaný pomocou prevodovky, z ktorej je sila rozvádzaná plastovými kardanmi na obe nápravy. Rock Crawler je špecifický tým, že nemá klasický difirenciál, ale polonápravy sú mechanicky zablokované, čím tvoria tuhú nápravu a sila je symetricky rozdeľovaná na všetky kolesá pri všetkých podmienkach. Celková konštrukcia podvozka poskytuje extrémne vlastnosti, ako je veľmi výrazné prekríženie náprav, obrovský zvih apod. Lepivé mäkké pnematiky si poradia s každou prekážkou. Osobitý vzhľad modelu podtrhuje nalakovaná karoséria typu pick-up. Na ovládanie je použitá dvojkanálová volantová RC súprava pracujúca v pásme 2,4Ghz.
 
Set obsahuje kompletne zostavený model s namontovaným výkonným elektromotorom a regulátorom otáčiek, RC súpravu 2,4Ghz, pohonný akumulátor, a sieťovú nabíjačku.
  • 100% zostavený model
  • Výkonný elektromotor veľkosti "540"
  • Obojsmerný regulátor otáčiek
  • Silné servo riadenia s ťahom 9kg/cm
  • Olejové tlmiče
  • Kolesá s nalepenými špeciálnymi pneumatikami
  • Nalakovaná lexanová karoséria vrátane dekoru

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Top produkty

Novinky