tara-stavebnica-vetrona-a1-f1h-1100-mm
b_1_77377
b_1_f40534

TARA stavebnica vetroňa A1 (F1H) 1100mm

Tlačiť
37,95 €
vetroň A1
3-5 dní
Popis

TARA stavebnica vetroňa A1 (F1H) 1100mm

Výrobca: Kavan

Kód: KAV02.8040

Vetroň kategórie A1 (F1H) klasickej celobalzovej konštrukcie z CNC vyrezávaných dielov. Vysoká predpracovanosť, ľahká stavba, výborné letové vlastnosti. Ideálne ako prvý "dospelý" model vetrone.

Vetroň kategórie A1 (F1H) s konštrukčnými nosnými plochami poťahovanými papierom. Jednoduchý model pre mierne pokročilých nadväzujúcich na Kikinu, Harryho, Trempíka alebo Sojku, ktorý umožní ďalej rozvíjať základné modelárske zručnosti. Okrem hodu z ruky je možné model vďaka nastaviteľnému bočnému háčiku úspešne vlekať na 50 m lanku (silónovom vlasci). S Tarou sa v žiackych súťažiach kategórie A1 určite nestratíte. Rovnako tak si s ňou skôr narodení môžu so slzou v oku zaspomínať na modelárske začiatky kedysi v temnom dávnoveku minulého storočia.

Pri stavbe si vďaka presným CNC vyrezávaným dielom vystačíte len s najzákladnejším náradím (modelársky nôž, nožnice, modelárske špendlíky, plochý vlasový štetec), modelárskym lepidlom (Kanagom, UHU-hart a pod.), lepiacim a napínacím lakom. Premyslená konštrukcia a vysoký stupeň predpracovanosti umožní postupovať rýchlo a jednoducho.

Tara bola skonštruovaná a vyrába sa v Českej republike.

Stavebnica obsahuje: vyrezané a predbrúsené balzové diely trupu, krídla a chvostových plôch, smrekové nosníky, brúsny papier, záťaž, poťahovú tkaninu Vlies, gumu na pripútanie krídla, nastaviteľný bočný háčik, aršík samolepiek, stavebný plán v mierke 1:1 a podrobný návod.

Pre modelárske krúžky ponúkame po dohovore možnosť dodania hromadného "vreckového" balenia (10, 20...30 ks) za zvýhodnené ceny.

Rozpätie: 1100 mm
Dĺžka:  828 mm

Poštovné zdarma

Pri kúpe nad 120 euro s doručením na Slovensko

Doručenie

do Balíkoboxov po celom Slovensku

Online podpora

Snažíme sa rýchlo a profesionálne odpovedať

Nejaké otázky?

Neváhajte a napíšte nám cez náš kontaktný formulár.

Novinky

Top produkty